O nás


Profil společnosti

NATE – nápojová technika a.s. byla založena při privatizaci státního podniku Chotěbořské strojírny v roce 1992. Společnost je pokračovatelem šedesátileté tradice výroby lahvárenských linek v Chotěboři. Společnost má více jak 60-ti letou zkušenost v dodávce kompletních linek na mytí a plnění láhví pro pivovary, nealkoholické provozy, likérky, zřídla, vinařské závody, mlékárny, výrobce jedlých olejů apod.. Společnost NATE – nápojová technika a.s. poskytuje zázemí 135 zaměstnancům a disponuje 9400 m2 výrobních ploch. Známá je především svými dodávkami do celého světa. Společnost zajišťuje dle požadavků zákazníka projektování linek, speciální konstrukce, výrobu, montáž a kompletní obchodní činnost.

Samozřejmostí je zajištění poprodejních služeb, kterými jsou prodej náhradních dílů, preventivní prohlídky stojů a servis.

Dobré technické vybavení, zavedený systém práce a zkušený personál zajišťuje kvalitu dodaných strojů a spolu s jejich rychlým servisem dává předpoklad stabilního provozu linek. Společnost navrhuje a dodává kompletní provozy na klíč.

 

 
POTŘEBUJETE SE NA NĚCO
ZEPTAT NEBO PORADIT?
Neváhejte nás kontaktovat
ODESLAT POPTÁVKU